برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» فرش 700 شانه گل برجسته

خرید فرش 700 شانه گل برجسته

صنعت نساجی و فرش در دهه اخیر پیشرفت زیاد و چشمگیری داشته است و هر روز شاهد تنوعی از نقش و نگار زیبا و دلنشین هستیم . تولید فرش های گل برجسته آخرین دستاورد صنعت فرش می باشد که در مدت زمان کوتاهی مورد توجه و استقبال قرار گرفت . شرکت های اندکی قادر به تولید فرش نوین و فرش مدرن گل برجسته هستند که یکی از شرکت های نامی و مشهور در این زمینه شرکت فرش کاشان است که همواره در شهرستان کاشان به تولید جدیدترین فرش 700 شانه گل برجسته سال  می پردازد .
جدید ترین فرش گل برجسته کاشان
این فرش با استفاده از نخ های هایبالک هیت ست شده تولید شده است که استفاده از این نوع الیاف باعث ایجاد برجستگی در طرح و نقش فرش می شود . قسمت هایی که از این نخ استفاده می شود دارای فرو رفتگی می شود و قسمت های دیگر به صورت برجسته در می آید . ضخامت این فرش ها از سایر فرش های معمولی کمتر است و با توجه به تعداد شانه و تراکم بین 7 تا 9 میلی متر ضخامت دارد . برای ایرانیانی که از فرش به عنوان کف پوش استفاده می کنند شاید ضخامت این فرش مناسب نباشد البته ناگفته نماند برای عده ای زیبایی و ظرافت فرش از ضخامت آن مهم تر است برای همین کم بودن ضخامت را نادید می گیرند اما به دلیل این که در اسیر کشورها قطر و ضخامت فرش اهمیت چندانی ندارد فروش و صادرات فرش های گل برجسته در خارج کشور نیز رونق فراوانی دارد .

فرش 700 شانه گل برجسته
فرش های گل برجسته کاشان در تعداد شانه و تراکم های متفاوتی تولید و بافته می شود از جمله فرش 700 شانه گل برجسته . طرح هایی که در این فرش مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر در سبک سنتی می باشد و دارای طرح های شلوغ و پر نقش و نگار می باشد . همان طور که پیش تر بیان کردیم شرکت های اندکی می توانند این نوع فرش را تولید کنند شرکت فرش کاشان توانایی تولید فرش های گل برجسته در تعداد شانه و تراکم و ابعا استاندارد و غیر استاندارد را دارد و توانسته رقیب های خود را به آسانی و سهولت پشت سر بگذراند .
لازم به ذکر است که برای بافت فرش های گل برجسته هیچ دستگاه مخصوصی وجود ندارد که بتواند فرش را به صورت برجسته تولید کند و این فرش ها توسط همان دستگاه هایی که فرش های ماشینی معمولی را تولید می کنند بافته می شوند . اما سوالی که شاید برای شما هم پیش بیاید این است که چطور در این فرش ها نقش و نگار به صورت برجسته به نمایش گذاشته می شود . تنها تفاوت فرش های گل برجسته با سایر فرش های در نوع نخ هنگام تولید می باشد . در بافت این فرش از نخ های هایبک هیت ست شده  و نخ آکریلیک هیت ست شده استفاده می شود .
کیفیت فرش های گل برجسته کاشان توسط شرکت و مجموعه فروشگاهی زنجیره ای فرش کاشان تضمین شده است و برای اطمینان خاطر و اعتماد مشتریان این ضمانت نامه توسط برگه کتبی و معتبر هنگام فروش فرش تحویل مشتری داده می شود . شما برای خرید این فرش زیبا و نفیس از راه و روش های مختلفی می توانید اقدام کنید که در ادامه به روش های خرید از مجموعه فرش کاشان می پردازیم .

مرکز فروش فرش گل برجسته
فرش های گل برجسته کاشان بهترین و با کیفیت ترین فرش درمیان سایر واحد های تولید کننده فرش گل برجسته می باشد که مفتخر است در زمینه تولیدات فرش ماشینی پاسخگوی تمامی نیاز ها و سلیقه ها باشد و رقیبان خود را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارند تا به هدف خود که رسیدن به ارائه فرش های با کیفیت با قیمت مناسب به دست مشتریان است برسد .
روش های مختلفی برای خرید از شرکت فرش کاشان وجود دارد که شما می توانید به دلخواه یکی از روش ها را انتخاب کنید . یکی از روش هایی که در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند خرید اینترنتی و آنلاین فرش است که هیچ محدودیت زمانی و مکانی ندارد و به آسانی تنها با استفاده از اینترنت می توانید در هر ساعتی از شبانه روز فرش خود را خریداری کنید و نگرانی بابت ارسال فرش نداشته باشید . شرکت فرش کاشان امکان ارسال رایگان فرش درب منزل در سراسر کشور جهت رضایت مشتریان خود در نظر گرفته است .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  مزایا و معایب فرش ماشینی گل برجسته
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه