برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید فرش ماشینی گل برجسته کاشان

خرید بی واسطه فرش گل برجسته کاشان

سال ها است که فرش ماشینی به عنوان بهترین کف پوش برای خانه ها شناخته شده است . هر چند از زمانی که انسان ها یکجا نشینی را انتخاب کردند به فکر کف پوش بوده اند و انواع و اقسام مختلفی از کف پوش ها را امتحان کرده اند اما تا کنون آنچه برتر از بقیه شناخته شده است ، فرش های ماشینی کاشان هستند . فرش های ماشینی کاشان به حدی شناخته شده و محبوب هستند که در سراسر دنیا شهر کاشان را با نام پایتخت فرش ماشینی جهان می شناسند . مرغوبیت و جذابیت فرش های ماشینی کاشان توجه همگان را به خود جلب کرده است و ویژگی های مختلف این محصولات بافته هایی در غالب بهترین برای پهن شدن در خانه ایرانیان فراهم آورده است . در دنیای بزرگ و صنعتی امروزه بافت فرش توسط ماشین آلات انتظار بی جایی نخواهد بود اما آنچه تعجب آور است ، پیشرفت ماشین آلات و فرش های ماشینی است . در طول چند سال اخیر گستردگی بازار های فرش ماشینی بسیار چشمگیر بوده و همانطور که مشخص است ، فرش ماشینی از مهم ترین و اساسی ترین اثاثیه های حاضر در خانه است از این رو خرید فرش در بین وسایل منزل دارای اولویت می باشد .
با وجود تنوع بالا و البته رو به رشد فرش های ماشینی عمده خریداران به سمت این محصول جذب شده اند و تقریبا تمامی خریداران فرش های ماشینی را بهترین جایگزین برای فرش های دستبافت دانسته و کمتر کسی به سراغ خرید فرش های دستباف می رود . در ظاهر فرش های ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه فرش کاشان تفاوتی با فرش های دستبافت ندارند اما از بعد قیمت و ... تفاوت های فاحشی بین این دو وجود دارد . فرش های ماشینی از ابعاد مختلفی رشد کرده اند و مدرن تر و جذاب ترین فرش های حال حاضر بازار بزرگ فرش و قالی ، فرش های گل برجسته ای هستند که در کارخانه فرش کاشان با بهترین کیفیت و بیشترین میزان زیبایی تولید می شوند .
داشتن قیمت پایین تر فرش های گل برجسته نسبت به فرش های دستباف موردی است که توجه خریداران را به انتخاب فرش های ماشینی گل برجسته جذب کرده است . قصد داریم تا در این مقاله و نوشتار های مشابه شما را با خرید بی واسطه فرش های ماشینی آشنا نماییم .
خرید بی واسطه فرش گل برجسته
خرید بی واسطه فرش خریدی است که مستقیما از تولید کننده انجام گیرد . در واقع هنگامی مبادله بدون واسطه خواهد بود که یک طرف مبادله خریدار یا صاحب خانه و طرف دیگر تولید کننده قرار گیرد . فرش های ماشینی به علت ویژگی های خاصی که دارند از جمله تخصصی بودن شناخت ، تنوع بالا ، فاسد نشدن ، دشواری حمل و نقل ، قیمت بالا و ... از جمله کالاهایی هستند که در اولویت مبادله بی واسطه قرار می گیرند . پس از آنکه کارخانه های فرش ماشینی به سر و سامان رسیدند ، تولید کنندگان به این فکر افتادند که در جهت رفع اختلاف قیمت کارخانه و قیمت خرده فروشی راهکاری بیاندیشند و فرش های ماشینی را به قیمت کارخانه یا به قیمت عمده فروشی به دست مشتریان برسانند و این مهم جز با عرضه بی واسطه محصولات امکان پذیر نبوده چراکه دلیل اصلی اختلاف قیمت عمده فروشی و خرده فروشی حضور دلالان و واسطه گران بود . دلالان و واسطه گران بدون هیچ دلیل منطقی بر قیمت محصولات می افزودند هر چند این افزایش قیمت تا حدودی جهت پوشش هزینه های سربار و ... می باشد .
برای خرید بی واسطه فرش گل برجسته روش های مختلفی وجود دارد شامل :
1- خرید فرش از درب کارخانه
2- خرید از نمایشگاه ها
3- خرید از مراکز پخش
4- خرید فرش گل برجسته از فروشگاه های اینترنتی
در بین موارد مطرح شده ، خرید از فروشگاه های اینترنتی بهترین گزینه می باشد . خرید اینترنتی مانند خرید درب کارخانه ، خرید از نمایشگاه و خرید از مراکز پخش بدون واسطه انجام می شود اما بسیاری از دشواری های روش های مذکور را ندارد . مزیت خرید بی واسطه فرش گل برجسته از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بسیار زیاد است ، به حدی که مهم ترین آن ها را در ادامه خواهیم آورد :
1- خرید بی واسطه فرش گل برجسته از فروشگاه اینترنتی به یمن عرضه به قیمت درب کارخانه ، بسیار ارزان تر از خرید فیزیکی می باشد . خرید اینترنتی به جهت ارسال رایگان فرش درب منزل خریداران ، نداشتن هزینه های رفت و آمد و ... نیز مقرون به صرفه تر خواهد شد .
2- انتخاب فرش گل برجسته دشوار است چرا که زیبایی در کنار سایر ویژگی ها ملاک قرار می گیرد . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان تمامی هر آنچه تحت عنوان فرش گل برجسته تولید می شود وجود داشته و لزومی ندارد تا خریداران جهت انتخاب از فروشگاهی به فروشگاه دیگر جابجا شوند .
3- برای خرید بی واسطه فرش گل برجسته می توانید همزمان در چند فروشگاه اینترنتی حاضر شوید و به مقایسه کیفیت ، زیبایی و قیمت محصولات برند های مختلف بپردازید و اطمینان حاصل نمایید که خرید بی واسطه فرش گل برجسته از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان نسبت به سایر برند ها و سایر روش ها برتر خواهد بود .
فرش ماشینی گل برجسته
ابتدا باید مشخص نماییم که منظور از فرش گل برجسته چه نوع محصولی است چراکه ممکن است انواع مختلف محصولات در بازار خریداران را سر در گم نماید و شناخت انواع فرش های ماشینی تحت نام های مختلف لازم و ضروری می نماید .
منظور از فرش گل برجسته کاشان چیست ؟  فرش کاشان به فرش های ماشینی گفته می شود که در کارخانه های فرش کاشان تولید می شوند . محصولات مذکور در رده بهترین فرش ها در سراسر جهان قرار می گیرند اما با این حال در بین فرش های کاشان هم رده بندی های مختلفی وجود دارد و برای نمونه فرش ماشینی تولید شده در فروشگاه فرش کاشان نسبت به سایر برند ها برتر و معتبر تر می باشد .
در بازار فرش و قالی 5 گرید از فرش ماشینی شامل فرش درجه یک ، درجه دو ، دجه سه ، درجه چهار و درجه پنج وجود دارد و بنابر تقسیمات انجام شده ، فرش های درجه یک برترین بوده و هرچه به فرش های درجه پنج نزدیک می شویم از کیفیت و ویژگی های ظاهری فر کاسته می شود . عمدتا فرش های درجه یک ، درجه دو و نهایتا درجه سه خواهند بود و عملا فرش های درجه چهار و درجه پنج به بازار راه پیدا نمی کنند .
اما فرش های گل برجسته کاشان ، محصولاتی هستند با ارتفاع نخ خاب متفاوت . در برخی از نقاط این فرش ها نخ خاب کوتاه تر و در برخی از نقاط دیگر نخ خاب بلند تر خواهد بود . زیبایی و جذابیت فرش های گل برجسته را همین کوتاهی و بلندی ارتفاع نخ خاب شکل می دهد . ناگفته نماند که فرش های گل برجسته کاشان در دسته فرش های لوکس بوده و قیمتی بالاتر از فرش های عادی دارند . عمدتا این محصولات در شانه 1000 ، 1200 و 1500 تولید شده و همانطور که در ادامه اشاره خواهد شد مورد استفاده فرش گل برجسته علاوه بر تابلو فرش ها ، فرش هایی است که برای پذیرایی و قسمت مهمان نشین خانه تولید می شود .
اگر قصد خرید فرش با تراکم و شانه بالا برای پذیرایی دارید ، خرید بی واسطه فرش گل برجسته گزینه مناسبی خواهد بود . کیفیت و دوام این محصولات نیز به حد قابل قبولی بوده و برای دکوراسیون منزل شما بسیار برازنده هستند .
تولید فرش های گل برجسته
بهترین الیاف برای بافت فرش های با کیفیت ، نخ اکرولیک هیت ست شده است ، اما در فرش های گل برجسته جهت ایجاد ارتفاع در کنار نخ اکرولیک هیت ست شده از الیاف هایبالک هم استفاده می شود . داشتن نقطه ذوب و واکنش متفاوت این دو دسته الیاف به دما موجب شده است تا در مرحله پردازش تفاوت ارتفاع ایجاد شود . فرش های گل برجسته در هنگام خارج شدن از دستگاه بافت ، تفاوتی با فرش های عادی نداشته و هیچ گونه برجستگی در کار نخواهد بود ؛ فرش زمانی برجسته خواهد شد که در مرحله پردازش در دمای بالا قرار گیرد و بر اثر این دما نخ های هایبالک بکار رفته در بافت ذوب شده و کم ارتفاع تر شوند . این در حالی اتفاق می افتد که دمای داده شده به فرش توان ذوب کردن الیاف اکرولیک هیت ست را ندارد و ارتفاع الیاف اکرولیک تفاوتی نخواهد کرد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه