برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۰/۷/۳۰

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید آنلاین فرش های گل برجسته کاشان

خرید آنلاین فرش گل برجسته

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت فرش ، روز به روز فرش های جدید و متنوعی روانه بازار می شود . فرش هایی با ویژگی های شانه و تراکم بالا ، فرش های سفارشی و .... یکی از پیشرفته ترین و زیبا ترین فرش های ماشینی ، فرش های گل برجسته می باشد . این فرش در ایران با بالاترین کیفیت ممکن تولید و به سایر کشور ها صادر می شود . روش های مختلفی برای خرید این فرش های زیبا وجود که یک از بهترین آن ها خرید از فروشگاه های ایترنتی فرش کاشان می باشد . قبل از این که بخواهیم در مورد خرید اینترنتی این فرش صحبت کنیم لازم است با فرش های گل برجسته و ویژگی های آن بیش تر آشنا شویم .
فرش های گل برجسته
همان طور که پیش تر گفتیم پیشرفته ترین و زیباترین فرش در حال حاضر فرش های گل برجسته می باشد که هر کسی توانایی تولید آن را ندارد و فقط تعداد کم و انگشت شماری در کشور دست به تولید و عرضه فرش های گل برجسته زده اند . فرش های گل برجسته به شکل فرش های 6 متری گل برجسته ، فرش های 9 متری گل برجسته و فرش های 12 متری گل برجسته تولید می شوند اما در کنار این ابعاد ، قالیچه ها و تابلو فرش های آن در اندازه های غیر استاندارد نیز تولید می شود . شرکت فرش کاشان یکی از معتبر ترین شرکت های عرضه کننده فرش های گل برجسته در طرح ها و رنگ های متفاوت و همچنین ابعاد استاندارد و غیر استاندارد  می باشد .
شاید شما نیز بر این تصور هستید که فرش های گل برجسته با دستگاه های مخصوص تولید می شوند اما این یک تصور غلط زیرا تنها تفاوت روش تولید فرش های ماشینی معمولی با فرش های گل برجسته در نوع نخ خاب بکار رفته در بافت فرش می باشد . در بافت فرش های گل برجسته از دو نخ آریلیک هیت ست شده و هایبالک هیت ست شده استفاده شده است .
این فرش ها بیش تر به صورت فرش های 1000 شانه گل برجسته و فرش های 1200 شانه گل برجسته در تراکم های 3000 و 3600 تولید و بافته می شود . قالی های گل برجسته به تعداد شانه و تراکم بالایی ضخامتی حدود 7 تا 9 میلی متر دارند که کمتر از ضخامت فرش 500 شانه و فرش 700 شانه می باشد .
قیمت فرش های گل برجسته
قیمت گذاری بر روی فرش های گل برجسته بر اساس ویژگی هایی همچون الیاف ، تعداد شانه و تراکم که موجب ظرافت و ریز بافی فرش می شود ، طرح و نقوش و ... انجام می شود . فرش های گل برجسته به دلیل ظرافت و زیبایی که دارند نسبت به فرش های ماشینی معمولی قیمت بیشتری دارد و خریداران در خرید این فرش کمی حساسیت به خرج می دهند اما می توان این فرش های زیبا رابا قیمت مناسب از کارخانه شرکت فرش کاشان به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کرد . برای بررسی قیمت فرش های گل برجسته می توانید به وب سایت شرکت فرش کاشان شاخه محصولات مراجعه کنید یا با شماره واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195 تماس حاصل کنید .
معایب فرش های گل برجسته
فرش های گل برجسته به دلیل ناهمسان بودن و ناهمواری هایی که در سطح فرش دارد تمیز کردن و شست وشوی آن را دشوار می کند و آلودگی ها در قسمت عمق بافت به جای می ماند . فرش های گل برجسته به خاطر عدم ارتجاع پذیری ، عدم مقاومت در برابر فشار و ماندن آلودگی و .... مناسب مکان های پر رفت و آمد نمی باشد و نسبت به سایر فرش های ماشینی عمر کمتری دارد .
خرید آنلاین فرش های گل برجسته کاشان
شرکت فرش کاشان تولید کننده و عرضه کننده فرش برجسته روش های مختلفی را برای فروش فرش های گل برجسته خود پیش روی مشتریان خود قرار داده است . یکی از این روش ها که هدف اصلی این شرکت و این مقاله می باشد فروش اینترنتی فرش های گل برجسته از شرکت فرش کاشان است که خریدار باید به وب سات شرکت فرش کاشان وارد شود و محصول مورد نظر خود را سفارش دهد . یکی دیگر از روش های خرید از شرکت فرش کاشان ، خرید حضوری است که لازم است قبل از مراجعه کردن به کارخانه با مشاورین شرکت فرش کاشان هماهنگی های لازم انجام شود . با خرید آنلاین و حضوری فرش های گل برجسته فرش کاشان شما می توانید از مزیت و خدمات پس از فروش این شرکت از جمله ارسال رایگان فرش ، برگه ضمانت نامه و گارانتی 10 ساله و بیمه نامه کتبی و معتبر بهره مند شوید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  تفاوت فرش های گل برجسته با فرش های ماشینی سنتی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه