برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۰/۶/۲۹

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» خرید آنلاین فرش گل برجسته کاشان یا فرش هایبالک

خرید آنلاین فرش گل برجسته

پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف چون صنعت فرش نیز تاثیرگذار بوده است . به طوری که بعد از تولیدات فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم مختلف به تولید فرش های گل برجسته یا همان فرش هایبالک پرداخته اند . اولین تولید کنندگان فرش گل برجسته ، کارخانجات تولیدی فرش در شهر کاشان بوده اند که توانسته اند با تولید این دسته از فرش ها پاسخ گوی نیاز خریدارانی که به دنبال فرش خاص یا فرش زیبا هستند ، باشند . قصد ما در این مقاله معرفی فرش گل برجسته یا همان فرش هایبالک و روش خرید آن می باشد .

معرفی فرش گل برجسته و روش تولید آن
برای آگاهی از تفاوت فرش گل برجسته و فرش ماشینی سنتی کلیک نمایید .
فرش گل برجسته
را می توان به عنوان فرش جدید نیز شناخت و از آن برای زینت بخشیدن و کف پوش کردن منازل مجلل استفاده نمود . تولید فرش های گل برجسته با همان دستگاه های مجهز و به روز یعنی HCIX2 که در بافت فرش های ماشینی سنتی با تعداد شانه و تراکم بالا استفاده می شود ، می باشد . اما فرقی که در این میان به وجود می آید تا این فرش را به فرش گل برجسته تبدیل می نماید استفاده از الیاف خاصی است که سبب ایجاد این تفاوت می شود . برای بافت این فرش ها علاوه بر استفاده از الیاف پشم مصنوعی چون اکریلیک از الیاف دیگری به نام هایبالک نیز استفاده می شود . به همین دلیل است که برخی فرش گل برجسته را با نام فرش هایبالک می شناسند . حال خصوصیاتی در این الیاف وجود دارد که سبب می شود تا محصول مورد نظر را به فرش گل برجسته تبدیل نماید و آن قابلیت جمع شدگی این الیاف در اثر دیدن حرارت می باشد . همین ویژگی سبب شده تا از این الیاف در کنار الیاف اکریلیک هیت ست شده برای تولید فرش های گل برجسته یا فرش هایبالک استفاده نمایند . برای تولید فرش گل برجسته ابتدا از این دو الیاف در بافت با توجه به طرح مورد نظر فرش را می بافند بعد از بافت در مرحله آهار و تکمیل فرش بر اثر دیدن حرارت الیاف هایبالک جمع شده و سبب ایجاد فرو رفتگی در فرش می شود و همین موضوع در نمایان شدن گل های برجسته فرش موثر می باشد . مطلبی که ذکر آن در این جا حائز اهمیت می باشد  بابت فرش های گل برجسته است که برای تولید فرش گل برجسته استفاده از الیاف هایبلاک فقط در فرش با تعداد شانه و تراکم بالا چون فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه امکان پذیر می باشد . همان طور که تعداد رنگی که در بافت فرش های ماشینی سنتی استفاده می شود در طیف گسترده ای شامل 8 تا 14 رنگ می باشد برای بافت فرش های گل برجسته نیز از با توجه به کارخانه تولید کننده از طیف رنگی متفاوتی برای بافت استفاده می نمایند .
یکی از فروشگاه های معتبر کاشان که ارائه دهنده تنها فرش های هایبالک گل برجسته می باشد فروشگاه فرش برجسته هست که برای خریدارانی که تنها به دنبال خرید این نوع محصول هستند فرش های گل برجسته کاشان را ارائه می دهد .

انواع فرش گل برجسته
فرش های گل برجسته را با توجه به مطالب گفته شده در شاخه فرش های ماشینی با تعداد شانه و تراکم بالا تولید می کنند . لذا با توجه به این موضوع می توان فرش های گل برجسته را به دو قسم تقسیم نمود :
1. فرش 1000 شانه گل برجسته : برای تولید این فرش در کنار استفاده از نخ آکریلیک هیت ست شده به عنوان نخ خاب از الیاف هایبالک نیز برای نمایان کردن قسمت های برجسته استفاده می شود . طیف رنگی که فروشگاه فرش برجسته برای فرش های گل برجسته 1000 شانه به کار می برد برابر 10 رنگ می باشد که این موضوع خود در کنار این نوع فرش خاص زیبایی را بالا می برد .
2. فرش 1200 شانه گل برجسته : بافت این فرش با تعداد 1200 گره در عرض فرش که همان شانه فرش است با تراکم 3600 بافته می شود . برای بافت فرش هایبالک 1200 شانه از طیف رنگی 8 رنگ استفاده می شود .

قیمت فرش هایبالک گل برجسته
قیمت فرش ماشینی گل برجسته نسبت به فرش ماشینی سنتی بیشتر می باشد و دلیل این امر استفاده از الیاف هایبالک در کنار الیاف آکریلیک برای بافت فرش می باشد . البته باید به این مطلب نیز اشاره داشت که قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته نیز از قیمت فرش 1000 شانه گل برجسته بیشتر می باشد و دلیل این امر علاوه بر تعداد بالای شانه و تراکم فرش به طیف رنگی به کار رفته در آن نیز باز می گردد .

خرید فرش گل برجسته کاشان
شما برای خرید فرش گل برجسته کاشان با قیمتی مناسب می توانید به طور مستقیم از کارخانه به خرید بپردازید . خرید مستقیم فرش از کارخانه به دو صورت خرید حضوری و خرید اینترنتی امکان پذیر می باشد . دلیل قیمت مناسب خرید فرش به یکی از این دو روش حذف واسطه و دلالان فرش و حذف هزینه های سنگین به کار رفته برای راه اندازی نمایشگاه ها می باشد . دلیل دیگر قیمت مناسب خرید به دو روش بالا را می توان در این موضوع دانست که فرش گل برجسته در این روش ها به قیمت درب کارخانه به خریداران عرضه می شود . فروشگاه فرش برجسته با دارا بودن تمامی شرایط بالا به فروش فرش گل برجسته به صورت اینترنتی و حضوری می پردازد اما برای خرید به صورت حضوری ابتدا باید با شماره های واحد پشتیبانی در سایت همانگ کرده تا بتوانید به صورت حضوری به خرید فرش بپردازید . اما پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین فرش هایبالک یا گل برجسته می باشد زیرا در این نوع خرید امکان بازدید از تمامی محصولات در سایت وجود دارد و به راحتی در هر زمان بدون صرف هزینه اضافی می توانید به مشاهده و خرید فرش های گل برجسته ارائه شده در این فروشگاه بپردازید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه